אוטומציה לעסקים

בוטים אוטומציה

מהם היתרונות של אוטומציה לעסקים וכיצד ניתן לייעל את העסק עם מערכות מותאמות אישית

לא משנה על איזה תחום העסק שלכם חולש ומהו השירות או המוצר שאתם מציעים ללקוחות, תוכלו להיעזר בשירותי אוטומציה לעסקים. במה מדובר וכיצד זה יכול לייעל את העסק? התשובות ממתינות לכם בהמשך.

ייעול באמצעות ניהול אוטומטי

אוטומציה לעסקים היא למעשה תהליך הכנסת כלים אוטומטיים המייעלים את ההתנהלות ללא צורך במגע יד אדם. איך זה אפשרי? באמצעות אפיון תרחישים החוזרים על עצמם, זיהוי צרכים ייחודיים ומנגנון קבלת החלטות אוטומטי לגבי הצעדים הבאים.

רוצים דוגמאות?

אוטומציה לעסקים רלוונטית למחלקות שונות בתוך העסק ונציין כאן 3 דוגמאות:

● שיווק – באמצעות אוטומציה לעסקים ניתן לבצע התאמה אישית של השירות המוצע ללקוח וכך לשפר את חוויית הרכישה. לדוגמה: לקוח מתקשר אליכם לצורך בירור או ביצוע הזמנה. המערכת מעלה באופן אוטומטי את הרכישות הקודמות שהוא ביצע דרככם ופרטים נוספים אודות ההזמנה (מחיר, תאריך, פרטי הלקוח, צורת המשלוח וכן הלאה). הצעדים האפשריים הם בניית סל מוצרים המבוסס על העדפות קודמות של הלקוח, כדי לקצר את התהליך, שליחת ניוזלטר עם מידע אודות המוצר או פרסום כאשר יש מבצעים והנחות ועוד.

● ניהול מלאי – בכל רכישה של מוצר, מבוצע עדכון אוטומטי במערכת ניהול המלאי של העסק. המערכת יודעת לזהות עודפים או חוסרים, ובהתאם לכך להחליט באילו צעדים לנקוט (למשל פרסום מחירי מבצע לחיסול מלאי או הזמנת מלאי נוסף מספקים).

● שימור לקוחות – כל תלונה של לקוח נרשמת ובעקבותיה יכולה המערכת כיצד לפעול לשימורו, באמצעים שונים, כגון: שליחת מייל מתנצל עם מחויבות לשיפור השירות או הצעת מחיר אטרקטיבי לעומת התעריף שהוא שילם עד היום. שימור לקוחות יכול להתבצע באופן אוטומטי גם ללא קשר לתלונות או חוות דעת של לקוחות, למשל באמצעות שליחת איחולים לשנה החדשה, הודעה על הנחה לכבוד יום הולדת ופרסומים על הטבות ומבצעים, כאשר כל הפרטים הרלוונטיים של הלקוח מופיעים במערכת והיא יודעת כיצד לתזמן את ההודעות ולאן לשלוח אותן.

אלו הן שלוש דוגמאות ליתרונות של אוטומציה לעסקים וכיצד יכולות המערכות השונות לייעל את השירות, תוך חסכון משמעותי בזמן, כוח אדם ועלויות.

כלי אוטומציה

יש כלים רבים באמצעותם ניתן לבצע אוטומציה לעסק. במאמר זה נסקור שלוש מערכות הנחשבות למובילות בתחום.

אינטרגרומט (Intergromat)

מערכת ביצוע אוטומציות לתהליכים שחוזרים על עצמם בעסק, עם מספר רב של חיבורים לאפליקציות מסוגים שונים, הממשיך ומתרחב כל הזמן, כולל שירותי ענן. אינרגרומט נותנת מענה דומה כמו אפליקציית זאפייר הפופולרית, עם מספר שינויים. השימוש: שליחת טפסים, איסוף פרטי לקוחות וביצוע עדכון במערכות נוספות (כגון לידים או CRM), הרצת תהליכים מחזוריים ופעולות דיוור אלקטרוני. למי זה מתאים? לעסקים בתחום השיווק, חברות דיגיטל וקידום אתרים וכל עסק, גדול או קטן, העושה שימוש במערכת דיוור.

Mailchimp

מערכת לייצור מיילים מעוצבים באמצעות תבניות מוכנות בשיטת Drag and Drop  לצורך תקשורת עם לקוחות חדשים או ותיקים. השימוש: התראות על מוצר מבוקש שחזר למלאי, פרסום על מבצעים והנחות, ברכה לרגל יום ההולדת של הלקוח, הודעה על פתיחת סניף חדש וכן הלאה. למי זה מתאים: לעסקים חדשים ועסקים המעוניינים לשמור על תדמית מודרנית ומתקדמת.

רב מסר

רב מסר היא חברה ישראלית המציעה שירותים מתקדמים למערכת דיוור ודפי נחיתה השימוש: יצירת מיילים שיווקיים ודפי נחיתה מעוצבים ומניעים לפעולה בדרך פשוטה ומהירה. למי זה מתאים? לעסקים גדולים, עסקים בתחילת דרכם ואנשים פרטיים.

יש עוד כלים יעילים רבים לביצוע אוטומציה לעסקים ומומלץ להתייעץ וללמוד באילו כלים תוכלו להיעזר כדי למקסם את היתרונות הטכנולוגיים לטובת ייעול העסק.

הרשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמתך ובמילוי הטופס הנך מאשר/ת קבלת דיוורים ועדכונים למייל מחברת יולי פיתוח וקידום אתרים.

עוד פוסטים פופלרים

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם

contact pop up