בוטים

איך הבוט תורם לעסק שלך

אף אחד לא אוהב לעמוד בתור, לא בכדי לרכוש מוצר ובטח שלא בכדי לקבל שירות בסיסי.
בעידן האינטרנט, בו ניתן לבצע פעולות אונליין ובמהירות, תוכלו להפעיל בוט שמשרת אותך ואת קהל הלקוחות שלך.

איך הבוט מסייע לך?

  • מענה איכותי ומהיר לקהל הגולשים.
  • שירות תמיכה לאורך כל שעות היום.
  • הקלה בעומס מוקדי השירות.
  • מאפשר לך להעניק שירות טוב יותר!

הקשר בין צ'ט-בוט וחיסכון כספי

הצ'ט בוט יכול לחסוך לא מעט כסף לעסק.
עד לא מזמן הדרך היחידה שהייתה לך לתת שירות ללקוחות שלך, היא באמצעות מענה אנושי של נציג שירות בעוד שהלקוחות שלך לעיתים היו צריכים להמתין מספר שעות ואולי גם ימים. מהפכת האינטרנט שינתה את חוויית השירות של קהל הצרכנים והלקוחות, כאשר הטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע.

השירות האולטימטיבי שהיה ניתן דרך האינטרנט, היה בדמות השארת הודעה בחלק "צור קשר" באתר. כיום? לקוח המעוניין בשירות לא צריך להמתין מספר ימים למענה, אלא המענה ניתן אונליין על ידי הבוט של הצ'ט. כך, במידה רבה התלות בכוח אדם פחתה, והשירות הפך להיות מהיר יותר.

שירות הניתן ללקוחות שלך 24/7

מעבר לכך שהמענה האוטומטי של הבוט נותן מענה איכותי ללקוחות שלך כאן ועכשיו, הרי שגם המענה ניתן לאורך כל שעות היממה. שירות הניתן על ידי נציג שירות אנושי לדוגמא, תחום ומגובל בשעות הפעילות של מוקד השירות. עם זאת, הצ'ט בוט פועל לאורך כל שעות היממה, כך שכל משתמש יכול לבחור מתי לקבל את השירות – בשעת בוקר מוקדמת, או בשעת לילה מאוחרת.

כשהלקוח שלך מבצע רכישה בחצות ונתקע – מה הוא אמור לעשות?

הפעלת הבוט באתר שלך לא רק תורמת לחווית שירות טובה יותר, אלא היא גם ממנפת את הסיכוי שלך להרוויח יותר. החוויה של הלקוח שלך מתחילה כבר עם כניסתו לאתר, כאשר השיא מגיע עם העברת כרטיס האשראי והרכישה. אתרים המציעים מוצרים שונים למכירה, פועלים במתכונת של 24/7 – המשמעות היא שהצרכנים נכנסים לאורך כל שעות היממה לבצע רכישות שונות.

במידה והלקוח שלך נכנס לחנות שלך בחצות, ולא מצליח להשלים את תהליך הרכישה – הרי שללא הבוט סביר שהוא ינטוש את האתר שלך. האם הוא יחזור לאתר שוב בבוקר לאחר שיח עם נציג שירות? לא בטוח כלל. בעידן האינטרנט, קל מאד למצוא חלופות ולגלוש אל אתרים של מתחרים. כל עוד הלקוח יקבל מענה מהצ'ט-בוט – מענה איכותי שיאפשר לו להתקדם בתהליך המכירה, את/ה הרווחת!

להקמת בוט לעסק שלך – לחץ/י כאן

לייעוץ עם המומחים שלנו, השאיר/י פרטים או התקשר/י

הרשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמתך ובמילוי הטופס הנך מאשר/ת קבלת דיוורים ועדכונים למייל מחברת יולי פיתוח וקידום אתרים.

עוד פוסטים פופלרים

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם