מאגרי תמונות

כמה פעמים שמעת את המשפט "תמונה אחת שווה אלף מלים"?
איפה מוצאים את התמונה הזאת?
תמונה אחת שווה את כל מה שאתה רוצה להגיד, ותחשוב שאתה צריך המון תמונות כאלה: לקמפיין ממומן בפייסבוק, למאמר חשוב, כשאתם כותבים לתמונת קאבר לעמוד עסקי, לאתר שאתם בונים, לעמוד נחיתה ועוד.
הבנת את הרעיון, נכון? אז ריכזנו עבורך מאגרי תמונות שאנחנו עובדים איתם.

לפני הכל כדאי שתדע שחשוב לעבוד עם מאגרי תמונות וצריך שיהיה לך רשיון חוקי. אסור לקחת תמונה מהווב ולהשתמש בה מבלי לשמור על זכויות יוצרים, זאת הפרה של החוק. אתה בטוח אומר לעצמך, מי כבר יראה יש מליוני אתרים, מה הסיכוי שדווקא אלי יגיעו… אז נספר לך כדי חסוך את כאב הלב שעלול להיגרם לך, שיש עורכי דין שמתפרנסים רק מזה!
הם מחפשים אתרים ועמודי נחיתה שלא הקפידו על הכללים ואז שולחים מכתב מסודר שכולל את ההפרות שלהם ומה הסכום לשלם אחרת יגיעו למשפט. זה חל גם על פונטים, אבל על זה נדבר במאמר אחר.

מאגרי תמונות בתשלום
1. Dreamstime מאגר שמחזיק 101 מליון תמונות, וידאו, אודיו ואפילו אפשר להוריד משם תמונות בחינם (חשוב לקרוא את התנאים שלהם לזכויות יוצרים)
2. Depositphonis מאגר מגניב מאוד. יש לו אפשרות לכל מיני סוגי חבילות – החל מעסק שצריך 30 תמונות לחודש ואז כל תמונה נוספת דולר אחד בלבד לתמונה ועד חבילות של 150 תמונות בחודש במחירים סופר שווים.

4. Bigstock מאגר טוב המחזיק היום 80 מליון תמונות, וידאו, ווקטורים. עלות החבילות נחמדה מאוד אבל המחיר פר תמונה יחסית גבוה. תמיכה ברמה מאוד גבוהה.
5. StockUnlimited מאגר ממש ממש נחמד, מעט מצומצם ביחס לאחרים אבל יחס התמורה שלו מאוד יפה במחיר נמוך יחסית, שזה עולה משמעותית על המתחרים שלו אפילו שהמאגר מעט מצומצם. הבעיה העיקרית במאגר הזה שאין אפשרות לבחור גודל תמונה שזה חסרון למי שצריך תמונות גדולות לצורכי הדפסה.
6. Freepik מאגר חינמי, תוכלו להוריד קבצי PSD, ווקטורים, אייקונים ותמונות. תוכלו להוריד ולהשתמש כמה שתרצו רק תצטרכו לתת קרדיט ליוצר התמונה במידה וזה מתאים עבורכם. בנוסף אפשר לרכוש חשבון pro במחיר זעום יחסית, כדי להשתמש בקבצי pro הקיימים באתר. זה אתר מעולה.
7. אחרון חביב בהחלט Stocksnap.io אתר סופר חמוד וחינמי ללא זכויות יוצרים.
סידור האתר ממש נוח מחולק לקטגריות ממש נוחות ומאפשר להם להנות מתמונות בחינם

לכל שאלה אנחנו פההרשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמתך ובמילוי הטופס הנך מאשר/ת קבלת דיוורים ועדכונים למייל מחברת יולי פיתוח וקידום אתרים.

עוד פוסטים פופלרים

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם

contact pop up