בעידן בו תחום הניו מדיה מתקדם בקצב מסחרר, חברת YOLI גאה להימצא בחזית התחום ולספק מגוון שירותים מתקדמים ליצירת נוכחות מרשימה ברשת. החברה מציעה חדשנות בלתי מתפשרת בתחום פיתוח אתרים, אחסון אתרים, שיווק ברשתות חברתיות, קידום בגוגל ועוד מגוון שירותים המותאמים באופן אישי לכל עסק.

החברה הוקמה  לפני כעשור על ידי יונית רון-קרופרו וליחן בוכריס-פרנקו. 
יונית, שותפה ומייסדת YOLI, בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול עסקים, ובכן בוגרת מגוון קורסים בתחום הפיתוח כדוגמת שפות תכנות PHP ו- Python ובוגרת לימודי תקשורת חזותית, הסמכות בגוגל פרטנר ושיווק בניו מדיה.
ליחן, שותפה ומייסדת YOLI, בוגרת לימודי תקשורת חזותית, אפיון וחוויית משתמש ומומחית בפיתוח אתרים בשפות תכנות מגוונות.

YOLI הוא שילוב של יונית וליחן, ממש כפי שהן משלימות זו את זו בעבודתן. ביחד הן כוח בלתי מתפשר, הן מביאות משב רוח מרענן לתחום, כאשר כל אחת מהן מביאה את ניסיונה ומקצועיותה לפרויקטים ובכן את הטאץ' האישי שלה. מעבר לכך, הן מנהלות באלגנטיות המאפיינת אותן סטודיו מרשים השוכן בגדרה ובו מתכנתים, מעצבים, מאפיינים, כותבי תוכן ומנהלי פרויקטים המלווים כל לקוח במקצועיות ובחמימות רבה.

המומחיות של צוות YOLI הוא בהתאמת השירות ללקוח על פי אופי החברה והצורך הערכי לגולש. צוות החברה מבצע פיתוחים בשפות תכנות מגוונות, ולכן כל לקוח מקבל את השפה המתאימה לו – תוך חשיבה לטווח הארוך. כדי לייעל את שירותי הפיתוח וביצועי האתרים, החברה מציעה שירות אחסון אתרים על גבי שרת ייעודי של החברה.

If you can dream it, Yoli can make it – זוהי האג'נדה שלנו! בעזרת תכנון ואפיון נכונים ניתן להגשים כל חלום ולהגיע ליעדים בלתי מושגים. אנחנו מזמינים אתכם לחוות, לחלום, להגיע לתוצאות רצויות והכי חשוב – ליהנות מהדרך.

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם

contact pop up