חשוב לנו להכיר אתכם

התחלה טובה מתחילה ברגל ימין. אנחנו מציעים פגישת היכרות חמימה לצורך הכרת אופי העסק וצרכיו, כמו גם להכיר את הנפשות הפועלות ואת ערכי המותג. הפגישה תאפשר לצוות שלנו להסתכל על התמונה המלאה וכך לפרוס את האופציות הקיימות מבחינת פיתוח, שיווק וכלים נוספים.

אפיון מקצועי כאבן דרך במסע

את עבודת האפיון אנו מדמים לעבודתו של אדריכל, הוא משרטט תרשים ולאחר מכן מתחילים בביצוע העבודה. הצוות המקצועי של YOLI יאפיינו את האתר בצורה מקצועית, הן מבחינת דפים פנימיים ומבנה דף הבית, תוך דגש על תרשים נוח וחוויית משתמש. האפיון נעשה על פי צורכי הלקוח ועל פי אופי האתר.

הרבה מעבר לעיצוב

עיצוב האתר נעשה על ידי מעצבים מומחים בתחום ובעלי ראש סופר יצירתי. בתהליך העיצוב אנו לוקחים בחשבון את אופי קהל היעד, את המסרים שנרצה להעביר וכמובן שמירה על שילוב נכון של צבעים המתכתבים עם אופי המותג.

יוצאים לדרך מאתגרת

לאחר שלב האפיון, המתכנתים של YOLI יקבלו את האפיון ויתחילו לפתח את האתר על פי התבנית שנבחרה מראש, העיצוב הנבחר ובעזרת טכנולוגיות ופיצ'רים מתקדמים ביותר. בין לבין נשלח לכם סקיצות לאישור – עד לקבלת אתר מרשים ביופיו.

בוחרים אחסון ודומיין

כחלק מהשירות, הצוות שלנו פיתח את Hostingyoli המעניק שירות אחסון אתרים עבור לקוחות החברה ובעלי אתרים. השרתים מאובטחים, מהירים ומונים מגוון רב של יתרונות. כלקוחות החברה תקבלו מחיר אטרקטיבי במיוחד.

התוכן הוא המלך והיצירתיות היא המלכה

לאחר שלב הביצוע, נותר למלא את האתר בתוכן איכותי שיאפשר לגולש להבין מהם מוצרי/שירותי החברה, את הבידול העסקי, היתרונות ומידע מקצועי. צוות YOLI מציע כותבי תוכן מקצועיים המציעים ראיון טלפוני וכתיבה סופר איכותית.

מדריכים אתכם קדימה

האתר מוכן, עלה לאוויר, עכשיו נותר לכם ללמוד כיצד לתפעל את האתר באופן עצמאי. צוות המפתחים של YOLI יעניק לכם הדרכה מלאה על מערכת הניהול, כדי שתוכלו לבצע שינויים באתר באופן עצמאי.

הפצת הבשורה על ידי שיווק ממוקד

זהו! האתר מוכן, קיבלתם מחמאות רבות, עכשיו נותר לכם להפיץ את הבשורה ולחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. צוות YOLI מונה מומחים בעולם הניו-מדיה כגון מקדמי אתרים, מנהלי רשתות חברתיות וכו'. אנו נתאים לכם את אפיק הפרסום על פי אופי העסק, במטרה למקסם תוצאות ולקבל לידים איכותיים.

לייעוץ עם המומחים שלנו, השאירו פרטים או התקשרו >>>