עיצוב אתרים וחווית משתמש

לא בכדי אמר סטיב ג'ובס – "עיצוב לא נוגע למראה או תחושה. עיצוב זה איך שהדברים עובדים".
עיצוב גרפי מנצח וחוויית משתמש (UI-UX) הם בלתי נפרדים זה מזה, משום שמצד אחד אתר מעוצב יכול להיות מרשים, אך אם הוא אינו ידידותי – הגולש יאבד מהר מאוד עניין. אנחנו ב YOLI מעצבים אתרים, אך באותה נשימה מאפיינים אותם בצורה נכונה כדי לקבל סדר היררכי נכון עוד בתחילת הדרך.

מעצבים חוויות בצבעים מדויקים

כחלק מתהליך בניית האתר, צוות YOLI מציע עיצוב אתרים הנעשה בכמה שלבים פשוטים המאפשרים הגעה לתוצאות הטובות ביותר:

בחירת תבנית ורסטילית ללקוח

ראשית, אנו בוחרים תבנית המתאימה לאופי המוצר/השירות שנמכר, במטרה להתחיל עם בסיס טוב. אחד האתגרים בתהליך הבנייה הוא לבחור תבנית מבין כל התבניות הקיימות בפלטפורמות השונות. ישנה אפשרות של הקמת אתר מ- 0, וישנה אפשרות להתבסס על תבנית מוכנה ולהתאימה לאפיון האתר. בשתי האפשרויות הללו אנו בוחרים תבנית גמישה מבחינה עיצובית, על מנת לבצע שינויים עיצוביים בהתאם לאפיון.

התאמת השפה עיצובית לאופי העסק

עיצוב הוא שפה, יכול להיות בו תחכום מסוים, והוא יכול לספר סיפור משלו רק בעזרת שילובי צבעים וצורות גרפיות. אנחנו מפתחים שפה עיצובית המותאמת לאופי המותג. כדי לשדר מראה קלאסי, נשלב צבעים וצורות נקיים ובהירים עד שנקבל שפה מתאימה, אך אם נרצה ליצור סיפור צבעוני, נתבל את האתר בצבעוניות המעבירה מסר חגיגי לגולש.  

שילוב מדויק בין עיצוב לחוויית משתמש

עיצוב מקצועי חייב להשתלב בסינרגיה מושלמת עם חוויית המשתמש. לא משנה כמה צבעים וצורות נשלב באתר, ולא משנה אם נטמיע תמונות נוטפות יוקרה – כל עוד הגולש ילך לאיבוד באתר, ולא ידע היכן עליו להשאיר פרטים או כיצד להשלים רכישה, לא תשיגו את המטרה. ולכן, אנו שמים דגש על חווית משתמש כזאת שתאפשר לכם לזכות בהמרות ולידים.

צוות המעצבים של YOLI אתכם תמיד! בתחילת הדרך נבין את הלוגיקה העסקית העומדת מאחורי המותג, נבצע אפיון מקצועי ולאחר מכן נתחיל במלאכת העיצוב המרתקת. נתאים שילוב נכון של צבעים, תמונות ייחודיות, צורות גרפיות ונאפשר לגולש לקבל חווית גלישה נעימה במיוחד.

הרשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמתך ובמילוי הטופס הנך מאשר/ת קבלת דיוורים ועדכונים למייל מחברת יולי פיתוח וקידום אתרים.

עוד פוסטים פופלרים

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם

contact pop up