כדי לשפר את חווית השירות, חברת YOLI גאה להציג את מותג הבית – Hostingyoli המעניק שירות אחסון אתרים עבור לקוחות החברה ובעלי אתרים. האתגר הגדול לאחר בניית האתר הוא מציאת חברת אחסון איכותית לצורך אחסון האתר, ולכן אנחנו מנגישים זאת כחלק מהשירות. נציין כי לאחסון האתר יש לו השפעה על מספר פרמטרים חיוניים כגון – על מהירות הגלישה, תפעול האתר, קידום האתר בגוגל ועל אבטחת האתר.

לאתר שלכם מגיע יותר, הרבה יותר

התאמה אישית – אנו מתאימים עבורכם אחסון בהתאמה אישית על פי צרכי האתר. לרשותכם מגוון חבילות לבחירה על פי תשלום חודשי קבוע מראש, כך שנותר לכם לבחור את החבילה וליהנות מכל היתרונות שלנו.

מערך תמיכה מקצועי – מערכת Hostingyoli מכילה ממשק קל לשימוש ותפעול, יחד עם זאת אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי המעניק שירות ותמיכה בכל שעות היממה. לרשותכם אפשרות פנייה במייל, בצ'אט

התאמה מושלמת לכל הפלטפורמות – מערכת Hostingyoli מתאימה במיוחד לאתרים שנבנו בוורדפרס, אך מותאמת גם לפלטפורמות נוספות כגון ג'ומלה, ריסלר וכו'. לרשותכם פאנל ניהול ידידותי למשתמש המאפשר ביצוע מעקבים ובקרה.

ביצועים גבוהים – השרת מהיר ואיכותי, מה שמבטיח ביצועים גבוהים ומהירות גבוהה במיוחד שתשפר את חווית הגלישה ללקוח.

גיבוי יומי – לקוחות Hostingyoli ייהנו מגיבוי יומי אוטומטי המאפשר שחזור קבצים ומסדי נתונים עד על ידי פעולה פשוטה. בדרך זו תוכלו לשמור את כל השינויים שנעשו ואף לשחזר גרסאות קודמות.

מערכת מאובטחת – מערכת Hostingyoli מאובטחת לחלוטין ומכילה תעודת SSL, כך שתהיו בטוחים שהאתר נמצא בשרתים הבטוחים ביותר.

מגוון חבילות לבחירה – Hostingyoli מציעה שלוש חבילות לאחסון, החל מ – 30 ₪ בלבד לחודש. כמו כן, החבילות מכילות תבניות ותוספי פרמיום מיוחדים כמו תיבות דואר אישיות, ניטורים חודשיים, אלמנטור פרו ואקסטרה (לאתרי וורדפרס) ועוד.

צוות המומחים של Hostingyoli יסייע לכם בבחירת החבילה המתאימה לאופי האתר שלכם, לאחר מכן נבצע את העברת האתר לשרתים. המעבר פשוט במיוחד ואינו דורש זמן רב, ממש בכמה לחיצות כפתור.

אפשר להתנסות!  כדי לאפשר לכם לחוות את יתרונות האחסון, אנו מציעים 30 ימי התנסות ללא תשלום!