כדי לשפר את חווית השירות, חברת YOLI גאה להציג את מותג הבית – HostingYoli המעניק שירות אחסון אתרים עבור לקוחות החברה ובעלי אתרים.

האתגר הגדול לאחר בניית האתר הוא מציאת חברת אחסון איכותית לצורך אחסון האתר, ולכן אנחנו מנגישים זאת כחלק מהשירות. נציין כי לאחסון האתר יש השפעה על מספר פרמטרים חיוניים כגון – על מהירות הגלישה, תפעול האתר, קידום האתר בגוגל ועל אבטחת האתר.

לאתר שלך מגיע יותר, הרבה יותר!

התאמה אישית – אנו מתאימים עבורך חבילת אחסון על פי צרכי האתר. לרשותך מגוון חבילות לבחירה על פי תשלום חודשי קבוע מראש, כך שנותר לך לבחור את החבילה וליהנות מכל היתרונות שלנו.

מערך תמיכה מקצועי – מערכת HostingYoli מכילה ממשק קל לשימוש ותפעול, יחד עם זאת אנו מעמידים לרשותך צוות מקצועי המעניק שירות ותמיכה בכל שעות היממה. באפשרותך לפנות במייל או בצ'אט.

התאמה מושלמת לכל הפלטפורמות – מערכת HostingYoli מתאימה במיוחד לאתרים שנבנו בוורדפרס, אך מותאמת גם לפלטפורמות נוספות כגון ג'ומלה, דרופל, מג'נטו וכו' וכמו כן בוני אתרים ומפתחים יכולים לרכוש חשבון ריסלר. לרשותך פאנל ניהול ידידותי למשתמש המאפשר ביצוע מעקבים ובקרה.

ביצועים גבוהים – השרת מהיר ואיכותי, מה שמבטיח ביצועים גבוהים ומהירות גבוהה במיוחד שתשפר את חווית הגלישה ללקוח.

גיבוי יומי – לקוחות HostingYoli  נהנים מגיבוי יומי אוטומטי המאפשר שחזור קבצים ומסדי נתונים על ידי פעולה פשוטה. בדרך זו ניתן לשמור את כל השינויים שנעשו ואף לשחזר גרסאות קודמות.

מערכת מאובטחת – מערכת HostingYoli מאובטחת לחלוטין ומכילה תעודת SSL, כך שהאתר נמצא בשרתים הבטוחים ביותר.

חבילות לבחירה – HostingYoli מציעה שלוש חבילות לאחסון, החל מ – 30 ₪ בלבד לחודש. כמו כן, החבילות מכילות תבניות ותוספי פרמיום מיוחדים כמו תיבות דואר אישיות, ניטורים חודשיים, אלמנטור פרו ואקסטרה (לאתרי וורדפרס) ועוד.

צוות המומחים של HostingYoli יסייע לך בבחירת החבילה המתאימה לאופי האתר שלך, לאחר מכן נבצע את העברת האתר לשרתים. המעבר פשוט במיוחד ואינו דורש זמן רב, ממש מספר לחיצות כפתור.

אפשר להתנסות! כדי לאפשר לך לחוות את יתרונות האחסון, אנו מציעים 30 ימי התנסות ללא עלות! 

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם