בניית אתרים בוורדפרס

וורדפרס נחשבת לאחת הפלטפורמות המובילות בעולם לבניית אתרים, היא מכילה מגוון פיצ'רים ותוספים וכל זאת בקוד פתוח. וורדפרס החלה את דרכה בשנת 2003 וכיום כשליש מכלל אתרי התדמית בעולם מבוססים על וורדפרס, וכ- 25% מכלל האתרים (מסחר ותוכן) בעולם אף הם, ובחישוב פשוט מדובר על מיליוני אתרים.

מה כל כך מיוחד באתרי וורדפרס?

מבחר אינסופי של תבניות – וורדפרס ידועה במבחר העשיר של תבניות המבוססות על ארכיטקטורה מושקעת המוצעות לבעלי אתרים. המבחר הרב מאפשר התאמת תבנית מושלמת לכל לקוח, על פי אופי החברה והשירותים המוצעים.

מגוון תוספים לבחירה – בוורדפרס ניתן למצוא מגוון תוספים לשיפור האתר, חלקם חינמיים לגמרי וחלקם בתשלום, כך שניתן בקלות לשדרג את האתר ולהוסיף מגוון פיצ'רים.

בניית כל סוגי האתרים – הוורסטיליות של אתרי וורדפרס בהחלט בולטת, הרי מגוון התבניות והשינויים שניתן לבצע בהן מאפשרים לבנות את כל סוגי האתרים כמו אתרי תדמית, בלוגים, אתרי חדשות, אתרי תוכן, חנויות וירטואליות, אינדקסים, מגזינים ועוד.

מערכת ניהול קלה וידידותית – אחת התכונות הבולטות במערכת וורדפרס היא קלות התחזוקה של האתר, הן מבחינת העלאת תכנים והן מבחינת תפעול. על ידי הדרכה בסיסית ניתן לעלות תכנים ולבצע שינויים בקלות רבה.

אי תלות בחברת הבנייה – וורדפרס היא מערכת הבנויה בקוד פתוח המאפשרת לבעל האתר להיות אדון לעצמו ולבצע כל שינוי רצוי באופן עצמאי, ללא כל תלות בחברת הפיתוח. רק לצורך ההשוואה, אתרים בקוד סגור אינם מאפשרים לבצע שינויים באופן עצמאי, אלא יש לפנות לחברת הפיתוח על מנת לבצע שינויים באתר.

תשתית מוכנה לקידום אורגני – וורדפרס היא הפלטפורמה האידיאלית ביותר לקידום אורגני, הן מבחינת ידידותיות למנוע החיפוש והן מבחינת ביצוע הקידום, כך שכבר יש לכם את הפוש הראשון לקידום האתר במנועי החיפוש.

חברת YOLI מתמחה בבניית אתרים בוורדפרס ומאפשרת ללקוחות ליהנות מכל היתרונות הטמונים בפלטפורמה. האתרים נבנים בתבניות חדשניות ביותר בדגש על עיצובים ייחודיים ומקוריים, כמו גם על חוויית משתמש יוצאת דופן, קוד נקי והתאמה מלאה למובייל ולכל סוגי המסכים.

לייעוץ עם המומחים שלנו, השאיר/י פרטים או התקשר/י

הרשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמתך ובמילוי הטופס הנך מאשר/ת קבלת דיוורים ועדכונים למייל מחברת יולי פיתוח וקידום אתרים.

עוד פוסטים פופלרים

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם

contact pop up