עיצוב לוגו

איך בונים לוגו
קאבר איך עושים לוגו

ואוו, בשעה טובה, החלטת לפתוח עסק והחלום שלך עומד להתגשם!
יש כל כך הרבה שצריך לעשות – לרוץ לרשויות לפתוח תיקים, רואה חשבון, תוכנית אסטרטגית ועוד… אבל אחרי שסיימת או אולי בכלל לפני צריך לחשוב על שם. כן, כן, שם העסק שזה כל כך הרבה! שם העסק ילווה אותך לאורך כל החיים ואחרי שהשם קורם עור וגידים, מתחיל החלום על לוגו. מה הלוגו יכיל, אילו צבעים, איך הוא ידבר עם קהל היעד שלך ואיזה מסר נעביר באמצעותו.
הלוגו הוא בעצם אחד מסימני ההיכר של החברה.
את/ה בטח שואל/ת איפה הלוגו ייצג אותך. בכל מקום! מעתה ואילך הוא חלק מהזהות שלך העסק שלך. הוא יופיע בכרטיס הביקור, בנייר המכתבים, בהצעת המחיר, בחתימת המייל, בפייסבוק, באתר ובכל אלמנט עסקי שנצטרך.
חשוב להקדיש מחשבה מעמיקה לעיצוב הלוגו ולהרגיש שלם איתו, כי אחרי הכל הוא ילווה אותנו לאורך הדרך.

טיפ חשוב ביותר בעיצוב הלוגו- חשוב חשוב חשוב! שהלוגו ייראה קריא וברור בכל גודל. אם בשלט חוצות או על עט, חשוב שמי שעושה עבורך את הלוגו יהיה מקצועי ויתן לך קובץ איכותי לדפוס (קובץ וקטורי) אחרת תצטרך כל הזמן לעשות התאמות והלוגו לא ייראה אותו הדבר כל פעם.

שימוש מושכל בבחירת הצבעים הוא חלק חשוב לא פחות. הצבעים צריכים להתאים לאופי החברה. ההמלצה היא להשתמש ב 2-3 צבעים, לא יותר.

חשוב שהלוגו ייראה טוב גם בשחור ולבן, כי לפעמים נאלץ להדפיס כך. יש הדפסות בהם ניתן להשתמש (או נבחר מטעמים כלכליים) בצבע אחד בלבד ולכן חשוב שהלוגו ייראה טוב וברור גם בגרסה כזו.

מוזמנים להיכנס לקישור לקרוא קצת על הצבעים

בנוסף, מוזמנים לראות שילובים מגניבים של צבעים שאולי לא חשבתם עליהם.

הרשמו לניוזלטר שלנו

בהרשמתך ובמילוי הטופס הנך מאשר/ת קבלת דיוורים ועדכונים למייל מחברת יולי פיתוח וקידום אתרים.

עוד פוסטים פופלרים

מעוניין בפרטים נוספים?

תרגיש חופשי לכתוב לנו ונגיב לך בהקדם

contact pop up